Pracownia Projektowa

Fachowa i wykształcona kadra potrafi sprostać każdym wymaganiom Inwestora. Regularne odwiedzanie targów budowlanych jak i szeroka współpraca z producentami materiałów sprawia, że projektujemy z materiałów najwyższej klasy i w najnowszych technologiach. Współpraca projektantów wszystkich branż sprawia, że z Nami zaprojektujesz budynek energooszczędny z ciekawą architekturą i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

 

DOMY JEDNORODZINNE
Projekty budynków jednorodzinnych powstają w ścisłej współpracy z Inwestorem, od wyboru materiałów aż do aranżacji wnętrz. Dzięki takiemu podejściu każdy Inwestor otrzymuje projekt dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

DOMY WIELORODZINNE
Pracownia wykonuje kompleksowe projekty budynków wielorodzinnych. Projekty budowlano- wykonawcze, koncepcje architektoniczne oraz funkcjonalno-przestrzenne, projekty termomodernizacji wraz z kolorystykami elewacji

BUDYNKI PRZEMYSLOWE I PRODUKCYJNE
Projektujemy obiekty przemysłowe o różnorodnym przeznaczeniu i funkcjach. Projektujemy zakłady produkcyjne, hale magazynowe, hale tymczasowe jak również warsztaty drobnej wytwórczości

OBIEKTY UZYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ
Wykonujemy kompleksowe projekty obiektów użyteczności publicznej. Są to projekty restauracjii, szkół, przedszkoli, przychodni lekarskich, obiektów sportowych ( hale, boiska, bieżnie, trybuny), hotele, stacje paliw.


Projektowanie w Naszej Pracowni obejmuje zarówno nowo powstające budynki jak i adaptacje, przebudowy i rozbudowy istniejących obiektów.

U Nas znajdą Państwo również tysiące projektów typowych z Pracowni, które z nami współpracują. Dzięki tak szerokiej ofercie jesteśmy w stanie dopasować budynek dla każdego Inwestora.